BRICKS MŠ

Deti sa hrajú a učia s kockami

Kurzy 2023/2024 pre škôlkarov budú opäť v 5-týždňových intervaloch. V každom intervale sa venujeme jednej téme. Neabsolvované hodiny sa dajú nahradiť v náhradných termínoch (mimo pravidelných hodín kurzu). Pri hre s kockami precvičujeme s deťmi jemnú motoriku, priestorové videnie, matematiku, deti hľadajú riešenia a prejavujú svoju kreativitu.

Pre škôlkarov sme prichystali 4 rôzne kurzy tak, aby sme vyšli v ústrety záujmom čo najväčšieho počtu kocky-chtivých detí.

BRICKS

Hravé kocky

Hravé kocky je kurz pre najmenšie 3-4 ročné deti. Je to kurz všeobecný, skladáme jednoduchšie modely. Máme veľa času na vlastnú tvorbu a hráme sa s tým, čo si poskladáme. Používame väčšie kocky, s ktorými deti dokážu ľahšie manipulovať.

Skúšobné hodiny:

Utorok 12. september

BRICKS

Expert kocky

Expert kocky je kurz pre náročnejších staviteľov, vyžaduje si väčšie zručnosti a skúsenosti. Je určený pre 5-6 ročné deti. Používame aj rôzne špecifické dieliky, ako napr. ozubené kolieska, pomocou ktorých dokážeme preniesť pohyb z jedného miesta na druhé.

Skúšobné hodiny:

Utorok 12. september

BRICKS

Klasik kocky

Klasik kocky je kurz určený pre predškolákov, ktorí uprednostňujú malé dieliky pred veľkými kockami. Modely sú farebné, hravé, obsahujú aj pohyblivé časti, takže sa otáčajú, sklápajú a pod. Vyžaduje od detí oveľa jemnejšiu motoriku.

Skúšobné hodiny:

Streda 13. september

BRICKS

Sobota

Sobota je určená na voľné hranie. Možno máte radi Minecraft™ a možno si len tak chcete skladať svoje vlastné nápady. V sobotu môžete prísť aj bez prihlášky. S prihláškou je to však nielen lacnejšie, ale máte aj istotu, že sa vám ujde miesto.

Ako je kurz organizovaný

Detské centrum AnKo

5 vyučovacích hodín

60 minút pre kurzy Expert kocky  a Klasik kocky

45 minút pre kurz Hravé kocky

1 téma 28 €

3 témy naraz 75 € (výhodnejšia cena)

1 téma 33 €

3 témy naraz 90 eur (výhodnejšia cena)

1 téma 28 €

3 témy naraz 75 € (výhodnejšia cena)

1 samostatný vstup 8 €

1 téma 25 €

Všetky neabsolvované hodiny sa dajú nahradiť

Prihláška

Kontaktný formulár

Údaje o rodičovi

Údaje o dieťati