BRICKS MŠ

Deti sa hrajú a učia s kockami

Kurzy 2022/2023 pre škôlkarov budú opäť v 5-týždňových intervaloch. V každom intervale sa venujeme jednej téme. Neabsolvované hodiny sa dajú nahradiť v náhradných termínoch (mimo pravidelných hodín kurzu). Pri hre s kockami precvičujeme s deťmi jemnú motoriku, priestorové videnie, matematiku, deti hľadajú riešenia a prejavujú svoju kreativitu.

Pre škôlkarov sme prichystali 4 rôzne kurzy tak, aby sme vyšli v ústrety záujmom čo najväčšieho počtu kocky-chtivých detí.

BRICKS

Hravé kocky

Hravé kocky je kurz pre 3-5 ročné deti. Je to kurz všeobecný, skladáme jednoduchšie modely. Máme veľa času na vlastnú tvorbu a hráme sa s tým, čo si poskladáme. Používame väčšie kocky, s ktorými deti dokážu ľahšie manipulovať.

Témy, ktoré nás čakajú v roku 2023:

január - február __ZOO
marec - apríl __Rozprávky
apríl - máj __Lunapark
máj - jún __Vynálezy

BRICKS

Expert kocky

Expert kocky je kurz pre náročnejších staviteľov, vyžaduje si väčšie zručnosti a skúsenosti s legom. Je určený pre 5-6 ročné deti. Používame aj rôzne špecifické dieliky, ako napr. ozubené kolieska, pomocou ktorých dokážeme preniesť pohyb z jedného miesta na druhé.

Témy, ktoré nás čakajú v roku 2023:

január - február __Šport
marec - apríl __Doprava
apríl - máj __Zvieratá
máj - jún __Vynálezy

BRICKS

Klasik kocky

Klasik kocky je kurz určený pre predškolákov, ktorí uprednostňujú malé dieliky. Modely sú farebné, hravé, obsahujú aj pohyblivé časti, takže sa otáčajú, sklápajú a pod. Vyžaduje od detí oveľa jemnejšiu motoriku.

Témy, ktoré nás čakajú v roku 2023:

január - február __Vesmír
marec - apríl __Zábava
apríl - máj __Mesto
máj - jún __Svet podľa farieb

BRICKS

Malé štúdio

Malé štúdio je nový kurz pre predškolákov, ktorý spúšťame po jarných prázdninách. Skladáme modely, ktoré deti poznajú z prostredia počítačových hier. Deti si vyrobia aj vlastnú knižku.

Témy, ktoré nás čakajú v roku 2023:

marec __Postavy
apríl - máj __Užitočné zvieratá
máj - jún __Nepriateľské zvieratá

Ako je kurz organizovaný

Prihláška

Kontaktný formulár

Údaje o rodičovi

Údaje o dieťati